Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поручень кутовий для раковини забезпечує додаткову точку опори, щоб в процесі вмивання осіб з обмеженими можливостями не спирався на саму раковину.
| Матеріал | полірована нержавіюча сталь |
| Діаметр вироби | Ø 32 мм |
| Розмір виробу | згідно розмірів раковини |
| Товщина сталі | 1.5 мм |
| Кріплення | поліровані нержавіючі фланці Ø 75 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Параметри | |
| Висота установки | 700-800 мм |
| Комплектація | Поручень, нержавіючі саморізи з дюбелем. |
| Упаковка | Стретч-плівка, гофрокартон. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТОВ "Еверест Компані" |
- Ціна: від 2 900 ₴
- Спосіб упаковки: Стретч-плівка, гофрокартон.


Відправка з 29 травня 2026